User معماران جوان if(navigator.appName == "Microsoft Internet Explorer") {
Online

معماران جوان
داشتنت ماضـی بود... آنهــم بعــــــید.....!! 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

طرح پیشنهادی موزه ملی افغانستان


بقیه در ادامه مطلب!

طرح پیشنهادی گروه آر.ام.سی RMC برای موزه ملی افغانستان به ارائه میراث و ملت این کشور به وسیله پلان های کاربردی و بدیع کمک می کند.این ساختمان ساختاری راحت و ساده را ایجاد می کند که بازدید کنندگان بتوانند سیری طبیعی را در سایت طی کنند.

گروه طراح این کار را با استفاده از ایده ای ویژه انجام داده اند،بدین شکل که بازدید کنندگان توسط رشته ای از تجربیات بصری و فیزیکی از بخشی به بخش دیگر هدایت شوند. توسعه سایت افقی با ترکیب آکس های ورودی سایت و فضای پارکینگ،موزه موجود و موزه جدید و خط بصری سایت به سمت موسسه باستان شناسی که با ساخت ارتباط بصری قوی میان سایت و ساختمان شکل گرفته است.سایت عمودی بوسیله بازتاب زیبایی طبیعی در توپوگرافی افغانستان توسعه یافته است.

این گروه توضیح می دهد:ما بر اساس تاریخ رنج آور افغانستان سایتی را طراحی کرده ایم که بطور ذاتی روی مسئله ایجاد فاصله با خاطرات توسط دیواره های اطراف سایت توجه دارد.این سایت به انسان حس آرامش،سکوت و حفظ محیط را می دهد.

ورودی این سایت در مسیر جاده دارولامان Darulaman قرار دارد و همچنین ورودی VIP و بخش خدماتی در جبهه جنوبی سایت قرار گرفته است.موزه ملی افغانستان


موزه ملی افغانستان


موزه ملی افغانستان


موزه ملی افغانستان


پرسپکتیو سایت


پلان زیر زمین


پلان همکف


پلان نیم طبقه


دسترسی های سایت


دیاگرام سایت


دسترسی پیاده


دسترسی وسایل نقلیه


نما


برش


دیاگرام ایده

[ 25 - شهریور‌ماه - 1391 ] [ 12:50 ] [ v_d ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 156678

امارگیر حرفه ای سایت


IranSkin go Up
[ طراح قالب : پیچک ] [ Weblog Themes By : Pichak.net ]